5651 Yasal Log Tutma

Bordro İşleme ve Takibi Tek Bir Yerde

 

5651 İNTERNET YASAYA UYGUN KAYIT VE ZAMAN DAMGALI LOG TUTMA

5651 internet yasasının istediği logları toplanarak, saklanır.

 

T.C KİMLİK ENTEGRASYONU İLE HOTSPOT

T.C. Kimlik No entegrasyonlu hotspot sistemi ile müşteri veya çalışanlarınıza T.C. kimlik kontrolü yaparak internet verebilirsiniz.

SMS MESAJI İLE HOTSPOT

Müşterilerinize daha güvenli ve zaman damgalı log kayıdı tutulan bir internet vermek için gsm numaralarına sms göndererek internete girmelerini sağlayabilirsiniz.

HOTEL, HASTANE, RESTEURANT YAZILIMLARI İLE TAM ENTEGRE HOTSPOT

Hotel, Hastahane, Resteurant vb. yazılımlarının veritabanları ile eşleştirme ve doğrulama yaparak müşterilerinizin kablosuz ağdan internete girişlerini sağlayabilirsiniz.

Yük Dengeleme (Load Blancing), Yük Aktarma (Failover)

Yük dengeleme ile birden fazla internet çıkışını tek bir noktada birleştirir, Yük aktarma ile hatlardan birinin çalışmaması durumunda internet çıkışını diğer hatlara yönlendirebilirsiniz.

Firewall, IDS, IPS Securİty

Dışarıdan içeriye giriş, içeriden dışarıya çıkışları kontrol etmek ve log kayıtlarını tutmak, iç ağ ve internet üzerinden gelebilecek tehditlere karşı herhangi bir yönetici eylemi beklemeden devreye girerek engelleme ve raporlama özelliklerine sahip olmaktadır.

VPN Server

VPN (Virtual Private Network) Sanal özel ağ bağlantısı günümüz yapılarında uzak erişimde en çok kullanılan erişim yöntemlerinin başında gelmektedir. VPN protokolü şifreli bir tünel oluşturarak TCP/ IP trafiğini uzak ağa ulaştırmak için yapılandırılmaktadır. VPN bağlantısı uzak ağa güvenli erişim sağlamak için kullanılmaktadır.

Msn Filtreleme

MSN Modülü sayesinde kullanıcılar MSN listesinde bulunan diğer kullanıcıları görebilmekte fakat sadece izin verilen MSN adresleri ile görüşebilmektedirler.

Antivirüs

Logsistemleri-Virüs modülü sayesinde istemcilerin internet üzerinden indirdikleri uygulamalar kötü amaçlı yazılımlara karşı taranmaktadır.