Logo Mind Insight

Logo Mind Insight; Logo İş Analitiği Çözümü

Esnek mimarisi, kolay kullanımı ve interaktif görsel ögeleri ile kullanıcılara gerçek zamanlı veri analizi imkanı sunan Logo Mind Insight, hızlı, etkin ve kolay tasarımı sayesinde dağınık yapıdaki verilerin, grafik, harita ve tablo gibi çeşitli şekilllerde görüntülenmesini sağlar.

LOGO MIND INSIGHT (powered by Qlik) İŞ ANALİTİĞİ ÜRÜNÜ, HERKESİN SEZGİLERİ İLE ARAŞTIRMA VE KEŞİF YAPMASINI SAĞLAYAN ÇOK ÇEŞİTLİ ESNEK VE İNTERAKTİF GÖRSELLER OLUŞTURABİLECEĞİ YENİ NESİL SELF SERVİS VERİ GÖRSELLEŞTİRME ARACIDIR. LOGO ÜRÜN AİLESİ VERİTABANLARINI, İŞ/ÇÖZÜM ORTAKLARI’NIN LOGO ÜRÜN AİLELERİ İÇİN GELİŞTİRDİĞİ UYGULAMALARIN VERİTABANLARINI VE MS EXCEL BAĞLANTISINI DESTEKLER. LOGO MIND INSIGHT, QLIK FİRMASININ İKİNCİ NESİL KANITLANMIŞ PATENTLİ TEKNOLOJİSİ, QIX ASSOCIATIVE DATA INDEXING MOTORU ÜZERİNE KURULMUŞTUR. ASSOCIATIVE DATA INDEXING, KULLANICILARIN HİYERARŞİK VEYA SORGU TABANLI YAKLAŞIMLARDA GİZLİ KALABİLECEK FARKLI KAYNAKLARDAKİ VERİ İLİŞKİLERİNİ KEŞFETMELERİNE OLANAK SAĞLAR. LOGO MIND INSIGHT SEZGİSEL ARAŞTIRMA, AKILLI ARAMA VE AKILLI GÖRSELLEŞTİRME SAYESİNDE DAHA HIZLI VE DERİNLEMESİNE ANALİZ SAĞLAR, VERİ AKTARIMI VE MOBİLİTE SAYESİNDE BİLGİ PAYLAŞIMINI ARTIRIR. EK OLARAK, KURUMSAL BİLGİ YÖNETİMİ ÖZELLİKLERİ İLE DOĞRULUK VE GÜVENİLİRLİĞİ DESTEKLER. LOGO MIND INSIGHT, SELF SERVİS VERİ KEŞFİNİ YENİ BİR NOKTAYA GETİREREK, İŞLETMELERİ DAHA FAZLA BİLGİYE VE DAHA HIZLI ETKİ – TEPKİ YETENEĞİNE SAHİP OLACAĞI YENİ BİR GÜÇ VE ESNEKLİK DÜZEYİNE TAŞIYARAK HERKESİN İÇİNDEKİ İŞ ANALİSTİNİ ORTAYA ÇIKARIR. HER SEVİYEDEKİ KULLANICI İÇİN ESNEK, MODERN VE SELF-SERVİS DATA GÖRSELLEŞTİRME VE KEŞİF ÇÖZÜMÜ SUNAR. BÖYLECE IT ORGANİZASYONLARININ BU SÜREÇLERİN YÖNETİMİ İÇİN ÇABA HARCAMALARINA GEREK KALMAZ. SADECE TÜKETİM, KEŞİF, ANALİZ, GÖRSEL OLUŞTURMA YA DA İŞ BİRLİĞİNİN YANISIRA LOGO MIND INSIGHT HERKESİN İNİSİYATİF ALMASI İÇİN GEREKLİ OLAN GELİŞMİŞ ÖZELLİKLERİ SAĞLAR.

Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve ücretsiz demo talebi için lütfen https://www.ozge.com.tr/site/iletisim iletişim sayfamızdan bize ulaşınız.