Logo Tiger Plus

Logo Tiger Plus

LOGO Yazılım ürün yelpazesi içinde olan Logo Go Plus , Logo Go Pro, Logo Go Basic, Logo Go Shop Manager , Logo Go Power, 
Logo Start ,Logo Alınteri ,LKS2, LKS Dos, Logo Gold, Logo Gold Klasik, Logo Tiger, Logo Tiger 2, Logo Tiger Plus ve
Logo Tiger Enterprise Programları nın Satışı, Kurulumu, Satış sonrası Destek hizmetleri ni (Eğitimi, Uyarlaması, Servis’i, Desteği,
Yıl Sonu Devir işlemleri), Ön muhasebe, Profesiyonel, Eğitimli ve sertifikalı personeli ile 22 yıldır kesintisiz olarak vermekteyiz.

LOGO TIGER PLUS
Güçlü, Çevik, Rakipsiz..!
Uygulama ve ERP yazılımları pazarının lideri LOGO Yazılım’dan geleceğin lider işletmelerine özel!

 

İşletmeleri liderliğe taşıyacak, uluslararası
Muhasebe standartlara (UFRS) ve Türkiye koşullarına (TFRS) en uygun ERP Yazılımı: Logo Tiger Plus.

İşletmeleri Liderliğe Taşıyacak Güç: LOGO TIGER PLUS!

LOGO TIGER PLUS, rekabetçi işletmeler için ERP kavramını yeniden yorumlayarak farklı bir açılım sağlıyor. Günümüzde verimlilik ve işletme içi süreçlerin etkin yönetimi çok daha fazla önem taşımaktadır. Kuruluşlar verimlilik için, sadece kendi iç süreçlerini değil, müşterileri ve tedarikçileri ile aralarındaki süreci de en iyi ve en verimli şekilde yönetmeleri gerekiyor. LOGO TIGER PLUS zengin özelliklerinin yanı sıra, değişen ihtiyaçlara çok kolay şekilde  uyum sağlayan yada uyarlanabilen esnek bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda, uygun toplam sahip olma koşulları ile tüm sektörlerde satış, dağıtım  veya hizmet konularında faaliyet gösteren küçük-büyük firma ve holdinglere uygun olarak hazırlanmış çözümler sunmaktadır.

TIGER PLUS;

  • İşletmelerin kurumsal ve operasyonel stratejilerini tam destekleyen,
    • İşletmeler ile tam uyum sağlayan,
    • İç pazarda ve dış pazarda rekabet üstünlüğü getiren,
    • Büyüme süreçlerini tam olarak destekleyen, bir ERP çözümüdür.

Rekabet Avantajı

Kaynakların etkin kullanılabilmesi sonucunda LOGO TIGER PLUS,
• Pazar ihtiyaçlarına daha çabuk yanıt vermenizi sağlayarak,
• Maliyetlerinizi kontrol altında tutarak,

işletmeleri rekabette en ön sıralara taşıyabilecektir.

Açık ve Esnek Mimari
İlişkisel veritabanı, yönetilebilir ve izlenebilir sistem yapısı ile TIGER PLUS, güvenilirdir ve size yüksek performans sunar. Kolay kullanımı ve uygulama geliştirmeye elverişli, standartlara uyumlu teknolojisi sayesinde, ihtiyaçlarınızı en uygun ve düşük sahip olma maliyeti ile karşılamanızı sağlar.

Yatırımlarınız Kısa Sürede Geri Dönsün
Değişik sektörlerde faaliyet gösteren kurumların bütün ihtiyaçlarını karşılayan LOGO TIGER PLUS, yapılan BT yatırımı ile kaynaklar etkin bir şekilde kullanılmaktadır. İş gücü, maliyet ve zaman avantajıyla yatırımlarınız çok kısa zamanda verimliliğe dönüşecektir.


Yaygın Erişilebilirlik 

LOGO Yazılım en yaygın iş çözümleri ile, yetkin iş ortakları vasıtası ile faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde LOGO TIGER PLUS kullanan tüm işletmelere tam destek sağlamaktadır.


Uluslararası Arena
LOGO TIGER PLUS, sunduğu çoklu döviz, çoklu dil seçenekleri ve uluslararası (UFRS) raporlama imkanları ile sınır ötesi ihtiyaçlarda da yanınızdadır.

 LOGO Yazılım ürün yelpazesi içinde olan Logo Go Plus , Logo Go Pro, Logo Go Basic, Logo Go Shop Manager , Logo Go Power, Logo Start ,Logo Alınteri ,LKS2, LKS Dos, Logo Gold, Logo Gold Klasik, Logo Tiger, Logo Tiger 2, Logo Tiger Plus ve Logo Tiger Enterprise Programları nın Satış, Kurulum, Satış sonrası Destek hizmetlerini Profesiyonel, Eğitimli ve  sertifikalı personeli ile 22 yıldır kesintisiz olarak vermekteyiz.