YAZICI KİRALAMA

YAZICILARINIZA SERVET HARCAMAYIN

Türkiye’nin her yerine şirketinizdeki dökümantasyon ihtiyaçlarınızı uygun maliyetlerle çözecek  kiralık yazıcıları  veriyoruz. ( İstanbul’un her yerine ücretsiz kuruyoruz.) Böylece dökümantasyon için ödediğiniz paradan %60’a yakın tasarruf edebiliyorsunuz.

 

Yazıcı Kiralama 

Adetli ve resmi defter basımlarınızda  (defter-i kebir, yevmiye defteri, mizanlar vb.) zamanla yarışıyor musunuz? Nokta vuruşlu yazıcılarınızda (Dot Matrix) kağıt sıkışması, kağıt yırtılması gibi çeşitli arızalarla karşılaşıyor musunuz? Öyleyse satır yazıcılarımız (Line Printer) tam size göre.

1000 sayfalık resmi defterinizi yazdırırken, 300 – 350 cps hızındaki nokta vuruşlu yazıcı ile yaklaşık (hiç ara vermeden !) 15 saatte yazdırırsınız. Yani 1bir dakikada 1.1 sayfa yazarsınız. yazıcıyı High Speed moduna aldığınızda zaman biraz daha aşağı çekilebilir, ama sayfa adedinin artması halinde döküm alabilmeniz ve  buna vakit ayırmanız oldukça büyük bir eziyet olacaktır.

Oysa 1000 lpm ’lik bir satır yazıcısı (Line Printer) kullanarak 1000 sayfalık defter dökümünüzü dakikada 15 sayfa yazarak, 1.07 saatte hiç sorun yaşamadan yapabilirsiniz. hatta 1500 lpm‘ lik bir satır yazıcısı (Line Printer) ile dakikada 23 sayfaya yazarak, süre 45 dakikaya kadar düşürülebilmektedir.

Yoğun dökümlerinizi, mevcut nokta vuruşlu yazıcılarınızla yazdığınızda, kullandığınız sarf malzeme ücretleri, yazıcı kafanın arızalanması durumunda tamir bakım ücretleri ve basım işlemi süresince ayırdığınız personelin maliyetini hesapladığınızda yazıcı kiralama hizmetinin sağladığı avantajlar görülecektir.

Basit bir muhasebe hesabı yaparsak; Kiralık Satır Yazıcılar ile kaybettiğiniz  zamanı, para  ve iş gücünü hesaplayarak  kazancınızın ne kadar büyük olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz.

Satır yazıcılar (Line Printer) IGP/PGL desteği ile Barkod ve Grafiksel dökümlerinizi, en hızlı ve kaliteli şekilde alabilirsiniz.

Her türlü sistemle uyumlu olan yazıcılarımızı, Seri , Paralel, Twinax, Coax ve Ethernet bağlantıları desteklemektedir.
Kiralamış olduğunuz yazıcının kurulumu firmamız teknik ekibi tarafından yapılacaktır. Ayrıca kullanım süresinde oluşacak olan arıza ve sorunlarda, teknik ekibimizce ücretsiz teknik servis hizmeti verilecek olup kullanılan sarf malzemeleri (şerit) için ücret alınmayacaktır. Sadece aylık veya dönemsel kiralamalarda kullanılan sarf malzemelerinin  ücreti kullanıcıya aittir.

Türkiye Genelinde Yazıcı Kiralama Hizmeti için bize ulaşabilirsiniz. TEL : 212 2103536

 

 

 

Kiralık yazıcı